ZBIKE

Puslapis pasiekiamas: www.zbike.lt arba www.zbike.eu

Įmonė ZBIKE gamina elektrinius dviračius ir nori plėsti savo veiklą internete. Buvo kuriama internetinė svetainė su integruota elektronine parduotuve, vektorizuoti maketai ir logotipas, redaguotos nuotraukos.

Darbo eiga:

◄Prototipas. Vielinės diagramos kūrimas naudojant "Figma" programą. Sukurti 38 skirtingi puslapiai vielinės diagramos ir pateikta mobili versija.

◄Dizainas. Pritaikytas dizainas įprastai versijai ir mobiliai. Pateikta 10 skirtingų dizainų dviračių modelių puslapiams ir 8 dizainai pagrindinio puslapio.

◄Maketavimas. Vektorizuoti 8 pateikti maketai ir paruošti spaudai ant marškinėlių.

◄Animacijos. Sukurtos 6 "Lottie" tipo animacijos ir 6 puslapio krovimo animacijos naudojant Adobe Illustrator ir Adobe After Effects.

◄Nuotraukos. Pateikta apie 200 vienetų nuotraukų įvairiu formatu. Dalis jų buvo karpomos iš žalio ir juodo ekrano, kita dalis redaguotos, retušuotos ar sukarpytos.

Panaikintas žalias ekranas

◄Tinklalapis. Sukurtas tinklalapis naudojant "Wordpress" turinio valdymo sistemą ir puslapio kūrimo įrankį "Oxygen". Naudojant "WooCommerce" įskiepį sukurta elektroninė parduotuvė.

◄Optimizacija. Sumažinta nuotraukų kokybė, naudoti specialūs įskiepiai kurie paspartina puslapio veikimą. Pagal "Page Speed Insight" rodiklius puslapis buvo įvertintas 96-99 balais iš 100. Optimizuoti SEO raktažodžiai ir sukurti aprašymai, kad puslapis iškiltų Google paieškos laukelyje.